Zajišťujeme zejména leteckou a pozemní dopravu exportním i importním směrem. Dle konkrétního případu a obchodního modelu aplikujeme řešení logistických toků tak, abychom efektivně naplnili očekávání a požadavky klienta. Pokud máte specifické požadavky, neváhejte a kontaktujte nás. Určitě najdeme řešení!

 

Systémové řešení zpracováváme dle definovaných hodnot a priorit jako například:

  1. Snížení a eliminace poškození zásilek
  2. Příprava pojistných podmínek na míru pro Vaše zásilky
  3. Zvýšení rychlosti doručování pro určené lokality
  4. Úspora nákladu na dopravu s určeným % cílem
  •   Expresní servis  

Zajistíme pro Vás urgentní odbavení a samotný transport s maximálním důrazem na bezpečnost a rychlost od drobných listovních zásilek přes kusové balíčky po palety. To platí jak pro leteckou i pozemní variantu. U těchto urgentních zásilek jste proaktivně informováni o samotném průběhu a víte, kdy Vaše zásilka dorazí do cíle.

  • Ekonomický servis

S ohledem na ekonomickou stránku věci nastavíme řešení tak, abychom dosáhli nejlepšího možného poměru cena vs čas. Dle parametrů zásilky a cílové destinace volíme mezi námořním, vlakovým, silničním či leteckým servisem.

  • Vnitrostání servis

Velmi dobře umíme nastavit efektivní způsob distribuce po České republice spolu s IT-řešením pro rychlé a pohodlné objednávání a šťítkování jednotlivých kusů zásilek. Pochopitelně rozlišujeme urgentní zásilky či noční distribuce nebo spíše standartní časování v podobě doručování zásilek následující pracovní den v rámci celé ČR. 

  • Doprava mezi třemi státy s platbou v ČR

Tento typ logistiky je z řad našich zákazníků čím dál častější a vyhledávanější, protože s sebou nese bezpochyby několik výhod. Jednou z nich je například zkrácení přepravních časů, a tím pádem rychlejší uspokojení Vašich zákazníků. Nelze opomenout i finanční atraktivitu celého řešení. Toto řešení je pro většinu našich konkurentů docela komplikované, a proto se domníváme, že jde o jednu z výhod, kterou Vám můžeme my nabídnout.

  • Dobírka mimo ČR

Dobírka v rámci ČR není nic zvláštního, ale HEFA Vám zajistí výběr dobírek i v zahraničí. Několik našich zákazníků, kteří mají svůj obchodní model postavený na obchodování s fyzickými osobami mimo ČR, by zcela jistě mohlo naše služby v tomto segmentu doporučit. Zajištění dobírky v zahraníčí je další výhodou, kterou Vám můžeme poskytnout.